Hej! Z racji tego, że 30go października oficjalnie zakończyła się zimowa rekrutacja, tydzień temu odbył się wyjazd integracyjno-szkoleniowy! W dniach 8-10 członkowie ESN UKSW wraz z rekrutami odwiedzili piękny Wrocław, gdzie mieli okazję nie tylko lepiej się poznać, ale również zdobyć wiele nowych, praktycznych umiejętności. W sobotę zorganizowaliśmy MEET YOUR COLLEGUES - kreatywne gry i zadania pozwoliły nam zbudować atmosferę przed szkoleniami i poznać różne, ciekawe fakty o sobie nawzajem! Tego dnia odbyły się również szkolenia: "Introduction to ESN", prowadzone przez Piotra Leszczyńskiego i Katarzynę Boguszewską, skierowane do naszych świeżynek; "Motywacja w sekcji" - szkolenie zarządowe; "Eventy i Promocja czyli HOW WE CAN DO IT od A do Z" prowadzone przez Paulę Mazur z ESN PWr oraz Adę Płaskocińską z ESN UE Wrocław, a także "Teambuilding" prowadzony przez Piotra Leszczyńskiego. W niedzielę Paweł Młodzianowski poprowadził szkolenie "Wstęp do świata pieniądza". Oczywiście nie zabrakło integracji! W sobotę, po dniu przyswajania nowej wiedzy, wybraliśmy się w podróż po pięknym, wrocławskim rynku, a następnie odwiedziliśmy jeden z wrocławskich pubów. Uczestnicy wyjazdu przez zaledwie 3 dni stworzyli więzi, które z pewnością zaowocują w naszych sekcyjnych działaniach!

Polish