2 grudnia 2017 roku grupa członków naszej organizacji oraz studentów zagraniczych wybrała się w odwiedziny do jednego z warszawskich Domów Dziecka. Przy dźwiękach świątecznych piosenek dekorowaliśmy razem pierniczki i inne łakocie oraz przygotowaliśmy kartki świąteczne. Spotkanie zakończyliśmy przeczytaniem krótkiego opowiadania.

"Nie ma dzieci – są ludzie; ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innej grze uczuć." (Janusz Korczak)

On December 2, 2017, a group of our organization members and foreign students went to visit one of the Children's Homes. While listening to the sounds of Christmas songs, we decorated gingerbreads and other sweets together, as well as prepared Christmas cards. We finished the meeting by reading a short story.

"There are no children - there are people, but a different scale of concepts, different experience, different feelings." (Janusz Korczak)