W dniach 9-10 grudnia miał miejsce pierwszy w tym roku akademickim wyjazd szkoleniowo-integracyjny naszej sekcji! Tym razem miejscem naszych szkoleń była Łódź, dzięki gościnności przyjaznej sekcji ESN-EYE Lodz stacjonującej na Politechnice Łódzkiej.

Na początku zagraliśmy w kilka gier integracyjnych. Szkolenia były podzielone na 2 ścieżki - świeżynkowe i członków. Podczas gdy świeżynki odbyły szkolenia z podstaw budowy organizacji, komunikacji, FRu, PRu i zarządzania projektami, członkowie poszerzali swoją wiedzę na szkoleniach z budżetu i oferty partnerskiej, pracy w grupie, PR, zarządzania projektami i negocjacji.

Szkolenia poprowadzili: Natalia Izdebska, Monika Rąpała, Danuta Kosińska, Mateusz Strzechmiński, Jerzy Cichowicz, Paweł Młodzianowski, Piotr Leszczyński (ESN UKSW) Karolina Sikorska, Martyna Płucienniczak, Karol Antoszewski (ESN-EYE). W organizacji wyjazdu pomogli Dominika Handke oraz Kuba Krymarys z ESN-EYE. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Na wyjeździe nie zapomnieliśmy też o integracji. W sobotę zjedliśmy pizzę w ulubionej pizzerii ESN-EYE ,,Finestra'', na wieczór integrowaliśmy się przy grze czółko, a w niedzielę degustowaliśmy wspólnie przygotowane śniadanie. Wszyscy uczestnicy miło wspominają zjazd i czekają na kolejne! :-)