Właśnie rusza kolejna Rekrutacja do Programu Mentor na semestr letni 2018!
Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, chcesz podszkolić swój język angielski, chcesz poznać inne kultury i dowiedzieć się jak żyją ludzie w Europie i na świecie, a może po prostu chcesz się rozwijać, to zostań Mentorem na UKSW! To szansa dla Ciebie!Program Mentor to możliwość na zawarcie międzynarodowych przyjaźni i przeżycie przygody życia! Mentor to osoba, która opiekuje się studentem z zagranicy, który przyjeżdża do Polski w ramach programu Erasmus+. Pomagamy mu zaaklimatyzować się w Warszawie i na uczelni oraz pokazujemy różne miejsca w naszym mieście.

Obowiązki Mentora:
- odebranie z lotniska
- pomoc w znalezieniu mieszkania lub dotarciu do akademika
- pomoc z formalnościach związanymi z uczelnią
- pokazanie nowych, interesujących miejsc w Warszawie
- oraz oczywiście integracja oraz zabawa z innymi Erasmusami, Mentorami oraz ESN UKSW

Formularz: http://bit.ly/2jLN3JY

Na aplikacje czekamy do 17 grudnia!

Jeśli masz pytania lub wątpliwości napisz do Nas! - mentor.uksw@esn.pl
Właśnie Ciebie potrzebujemy i chcemy żebyś dołączył do naszej Mentorowej rodziny! Dołącz do wydarzenia i wypełnij formularz zgłoszeniowy!